VI30150C-E3/4W
MFR.Part #
VI30150C-E3/4W
JLCPCB Part #
C6919941
Description
1 Pair Common Cathode 1.36V@15A 150V 15A 200uA@150V TO-262AA Schottky Diodes ROHS