TNPW12062K21BETY
MFR.Part #
TNPW12062K21BETY
JLCPCB Part #
C4005742
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount