Y17459K53000Q3L
MFR.Part #
Y17459K53000Q3L
JLCPCB Part #
C4267236
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 9.53kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS