VESD26A5-06G-G3-08
MFR.Part #
VESD26A5-06G-G3-08
JLCPCB Part #
C1976988
Description
100W@8/20us 10nA 17.5pF 2.1A@8/20us 26V 29.1V 48V 5 ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-363 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS