MAL203854221E3
MFR.Part #
MAL203854221E3
JLCPCB Part #
C1593251
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 160mA@100Hz 2000hrs@85℃ 220uF 2mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS