VEMT2500X01
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VEMT2500X01
JLCPCB Part #
C3210911
Package
SMD
Description
-40℃~+100℃ 100mW 1nA 20V 50mA 850nm SMD Phototransistors ROHS