VDRS20M017BSE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRS20M017BSE
JLCPCB Part #
C1529823
Package
Plugin
Description
10J 17V 20nF@1kHz 22V 27V 2kA 53V 插件 Varistors ROHS