VDRS14T420BSE
MFR.Part #
VDRS14T420BSE
JLCPCB Part #
C1529127
Package
Plugin
Description
1.12kV 120J 250pF@1kHz 4.5kA 420V 560V 680V 插件 Varistors ROHS