CMF55475K00FHBF
MFR.Part #
CMF55475K00FHBF
JLCPCB Part #
C1422647
Description
-55℃~+175℃ 475kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors