VDRS10P460ASE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRS10P460ASE
JLCPCB Part #
C1528919
Package
Plugin
Description
1.24kV 150pF@1kHz 2.5kA 460V 615V 750V 82J 插件 Varistors ROHS