V56ZS05P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V56ZS05P
JLCPCB Part #
C2655960
Package
Plugin
Description
100A 35V 45V 500mJ 500pF@1MHz 56V 插件 Varistors ROHS