VDRS07H460TLE
MFR.Part #
VDRS07H460TLE
JLCPCB Part #
C2656730
Package
Plugin
Description
1.24kV 1.2kA 460V 615V 63J 750V 75pF@1kHz 插件 Varistors ROHS