VDRS05C230BSE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRS05C230BSE
JLCPCB Part #
C1528576
Package
Plugin
Description
10J 230V 300V 360V 400A 600V 70pF@1kHz 插件 Varistors ROHS