VDRH10G025BSE
MFR.Part #
VDRH10G025BSE
JLCPCB Part #
C1529011
Package
Plugin
Description
1kA 2.6nF@1kHz 25V 31V 39V 5.6J 77V 插件 Varistors ROHS