VDRH10G014BSE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRH10G014BSE
JLCPCB Part #
C1529019
Package
Plugin
Description
14V 18V 1kA 22V 3.2J 43V 6nF@1kHz 插件 Varistors ROHS