VDRH07D020BSE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRH07D020BSE
JLCPCB Part #
C1529253
Package
Plugin
Description
1.5nF@1kHz 2.8J 20V 26V 33V 500A 65V 插件 Varistors ROHS