VB20M120C-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB20M120C-M3/I
JLCPCB Part #
C3758819
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 10A 120V 700uA@120V 910mV@10A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS