VB40170C-E3/4W
MFR.Part #
VB40170C-E3/4W
JLCPCB Part #
C7141312
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 1.2V@20A 170V 20A 250uA@170V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS