V8PAN50-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V8PAN50-M3/I
JLCPCB Part #
C7103462
Package
DO-221BC(SMPA)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.5mA@50V 120A 3.7A 420mV@4A 50V DO-221BC(SMPA) Schottky Diodes ROHS