Y16254K99000Q24W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16254K99000Q24W
JLCPCB Part #
C4004059
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.99kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount