RNC50H1913FRB14
MFR.Part #
RNC50H1913FRB14
JLCPCB Part #
C3421459
Description
-65℃~+175℃ 100mW 191kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors