V6KL45DUHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V6KL45DUHM3/H
JLCPCB Part #
C3825117
Package
FlatPAK(5x6)
Description
2 Independent 450uA@45V 45V 540mV@3A 6A FlatPAK(5x6) Schottky Diodes ROHS