V6K100DUHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V6K100DUHM3/H
JLCPCB Part #
C5985855
Package
FlatPAK5x6-8L
Description
-40℃~+150℃ 100V 2 Independent 350uA@100V 3A 690mV@3A 80A FlatPAK5x6-8L Schottky Diodes ROHS