BFC233661332
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233661332
JLCPCB Part #
C3296885
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 300V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS