Y000712R6000Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000712R6000Q9L
JLCPCB Part #
C1485190
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.6Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS