V40150C-E3/4W
MFR.Part #
V40150C-E3/4W
JLCPCB Part #
C241875
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.43V@20A 150V 160A 20A 250uA@150V TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS