V40100G-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V40100G-E3/4W
JLCPCB Part #
C7140910
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20A 500uA@100V 810mV@20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS