V35PWM60HM3/I
MFR.Part #
V35PWM60HM3/I
JLCPCB Part #
C6908453
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 2.1mA@60V 260A 35A 60V 770mV@35A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS