SMBJ17D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ17D-M3/H
JLCPCB Part #
C3707145
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 17V 19.2V 22.1A 27.2V 500nA 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS