V35PW60HM3/I
MFR.Part #
V35PW60HM3/I
JLCPCB Part #
C6736968
Description
-40℃~+150℃ 260A 35A 5mA@60V 60V 720mV@35A Standalone TO-252-3 Schottky Diodes ROHS