SMC5K70A-M3/H
MFR.Part #
SMC5K70A-M3/H
JLCPCB Part #
C1975496
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 44.2A@10/1000us 5kW@10/1000us 70V 86V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS