V30200C-E3/4W
MFR.Part #
V30200C-E3/4W
JLCPCB Part #
C500643
Package
TO-220AB-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 15A 200V 250A 5.3uA@200V 841mV@15A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS