V30150C-E3/4W
MFR.Part #
V30150C-E3/4W
JLCPCB Part #
C241882
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.36V@15A 140A 150V 15A 200uA@150V TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS