ERC5042K200BEEB500
MFR.Part #
ERC5042K200BEEB500
JLCPCB Part #
C3400224
Description
-65℃~+175℃ 100mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS