V30120C-M3/4W
MFR.Part #
V30120C-M3/4W
JLCPCB Part #
C6590226
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 120V 15A 800uA@120V 970mV@15A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS