BFC241776804
MFR.Part #
BFC241776804
JLCPCB Part #
C3809966
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、160V 680nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS