V25PN60-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V25PN60-M3/86A
JLCPCB Part #
C241918
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 25A 300A 590mV@25A 60V 6mA@60V TO-277A Schottky Diodes ROHS