BFC237862304
MFR.Part #
BFC237862304
JLCPCB Part #
C3802139
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 300nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS