RNR60J5623FPB14
MFR.Part #
RNR60J5623FPB14
JLCPCB Part #
C1466776
Description
-65℃~+175℃ 250mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors