V20PWM45HM3/I
MFR.Part #
V20PWM45HM3/I
JLCPCB Part #
C6012337
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 200A 20A 45V 660mV@20A 700uA@45V TO-252-3 Schottky Diodes ROHS