V20PWM10CHM3/I
MFR.Part #
V20PWM10CHM3/I
JLCPCB Part #
C511450
Package
TO-252-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 150uA@100V 820mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS