V20PW60-M3/I
MFR.Part #
V20PW60-M3/I
JLCPCB Part #
C7376214
Description
-40℃~+150℃ 200A 20A 3.6mA@60V 60V 660mV@20A Independent TO-252-3 Schottky Diodes ROHS