RN55E1521BBSL
MFR.Part #
RN55E1521BBSL
JLCPCB Part #
C1426946
Description
-65℃~+175℃ 1.52kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors