V20KL45-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20KL45-M3/H
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1mA@45V 220A 45V 5.4A 600mV@20A - Schottky Diodes ROHS