SD090SB45B.T2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD090SB45B.T2
Description
200uA@45V 45V 640mV@7.5A 7.5A - Schottky Diodes ROHS