V20DM120HM3/I
MFR.Part #
V20DM120HM3/I
JLCPCB Part #
C7095839
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 10A 120V 600uA@120V 930mV@10A TO-263AC Schottky Diodes ROHS