V20DM100C-M3/I
MFR.Part #
V20DM100C-M3/I
JLCPCB Part #
C7095837
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 200uA@100V 820mV@10A TO-263AC Schottky Diodes ROHS