V20200G-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20200G-E3/4W
JLCPCB Part #
C5816363
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.7V@10A 10A 150uA@200V 200V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS