SDT40H100CT
MFR.Part #
SDT40H100CT
JLCPCB Part #
C6671782
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 120uA@100V 20A 700mV@20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS