V15PM63-M3/H
MFR.Part #
V15PM63-M3/H
JLCPCB Part #
C7095162
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 220A 35uA@60V 4.6A 60V 660mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS